22 maja 2023 r.

„Mamo, Tato – kocham Was!”

Radosne świętowanie „Dnia Mamy i Taty” rozpoczęło się programem artystycznym w wykonaniu przedszkolaków. Piosenkami, tańcami i pełnymi wdzięczności wierszykami Stokrotki i Niezapominajki pokazały, jak bardzo kochają swoich Rodziców. Po serdecznym wyśpiewaniu „Sto lat” przedszkolacy wręczyli Rodzicom upominki, na których twarzach malował się uśmiech i wzruszenie.
A potem?... Pałeczkę przejęli rewelacyjni animatorzy z Kreoplanety: pani Alicja, pani Ania i pan Grzegorz. Plac przedszkolny stał się areną taneczną. Energia pana Grzesia udzieliła się wszystkim i już od pierwszych chwil rodzice i dzieci tańczyli w rytm muzyki. Muzyczny autobus zawoził uczestników festynu do różnych krajów. A jakich? Wskazywał na niego pomysłowy i zabawny strój pana Grzesia. Natomiast sale przedszkolne zamieniły się w warsztat plastyczny i salę naukowca. Pani Ania zaprosiła dzieci do wykonania promiennych słoneczek. Po zajęciach artystycznych pani Alicja przeprowadziła pokaz doświadczeń z suchym lodem. Stokrotki i Niezapominajki z dużym zaciekawieniem przyglądały się eksperymentom. Przybyli goście mogli znaleźć chwilę relaksu przy szklance kawy lub herbaty i talerzyku ze słodkościami – przepysznymi ciastami upieczonymi przez nasze Mamy. Po zabawach i aktywnościach przyszedł czas na pokaz ogromnych i maleńkich baniek. Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania stanęli w wielkim kręgu, by przekazać sobie "iskierkę nadziei, miłości i wiary". Nie zabrakło podziękowania Panu Bogu, dzięki któremu mogliśmy się spotkać w tym cudownym dniu.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Dziadkom oraz przedszkolakom, którzy świetnie się bawili pod kierunkiem fantastycznych animatorów z Kreoplanety. Podziękowania kierujemy pod adresem wspaniałych Rodziców z Rady Rodziców za nieocenioną pomoc w organizacji festynu rodzinnego.
To było prawdziwie radosne rodzinne świętowanie!

cien

cien