17 czerwca 2023 r.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W sobotni poranek we wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Ten szczególny dzień rozpoczął się Mszą świętą w kościele pw. św. Andrzeja Boboli, którą odprawił ks. Piotr Woźniak. Dziękowaliśmy Panu Bogu za przeżyty rok oraz otrzymane w nim łaski. Podniosłym momentem było poświęcenie medalików – szkaplerzy dla dzieci kończących edukację w przedszkolu, które rodzice założyli swoim pociechom na szyję jako znak wiary. Na zakończenie mamy z Rady Rodziców podziękowały siostrze dyrektor, siostrom i paniom z przedszkola za wszelkie dobro i trud, a przedszkolacy wręczyli im kwiaty.
Dalsza cześć uroczystości miała miejsce w przedszkolu. Po krótkim programie artystycznym i po licznych podziękowaniach nastąpił moment wręczenia każdemu dziecku dyplomów, biretu i niespodzianek. Wzruszająca uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.
Gdy patrzyłyśmy z dumą na naszych absolwentów towarzyszyła nam piękna piosenka ze słowami tak dobrze oddającymi to, co czułyśmy:
Zostawiłeś ślad w tym przedszkolu, zostawiłeś ślad w każdym z nas i choć trzeba wciąż iść do przodu śladów tych nie zatrze czas…

cien

cien