26 maja 2026 r.
Maryja naszą Matką
W Dniu Mamy przedszkolaki zebrały się przy figurze Matki Bożej, aby złożyć kwiaty oraz zaśpiewać piosenki. Był to piękny gest wdzięczności za opiekę oraz miłość Maryi, którą każdego dnia otaczane są nasze dzieci.
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...
all4webW Dniu Mamy przedszkolaki zebrały się przy figurze Matki Bożej, aby złożyć kwiaty oraz zaśpiewać piosenki. Był to piękny gest wdzięczności za opiekę oraz miłość Maryi, którą każdego dnia otaczane są nasze dzieci.
Copyright © 2023, Przedszkole prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety w Krotoszynie All Rights Reserved.
