27 maja 2026 r.
Przedstawienie pt. „Wyjątkowy Gość”
Artyści z Teatru Eden z Wieliczki zaprezentowali przedszkolakom przedstawienie pt. „Wyjątkowy Gość”. Mali widzowie z ogromnym zaciekawieniem śledzili losy bohaterów: pani Burmistrz, pani Karoliny i pana Tadeusza. Artyści pokazali – czego przykładem było mianowanie przez panią Burmistrz pana Tadeusza na Ministra ds. Dobroci – że dobro zawsze wraca, a bycie życzliwym i empatycznym czyni świat lepszym miejscem. Przedszkolaki z entuzjazmem uczestniczyły w spektaklu.






