28 maja 2026 r.

Sprintem do maratonu

Nasze przedszkolaki wzięły udział w XII edycji Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków „Sprintem do maratonu”. Celem wydarzenia była promocja aktywności ruchowej, zdrowego stylu życia oraz wspólnej zabawy wśród najmłodszych. Dzieci – po rozgrzewce i nałożeniu numerów startowych – z ogromnym zaangażowaniem wystartowały w biegu, pokazując swoją energię, szybkość i wytrwałość. Mali biegacze wspólnie pokonali trasę 14 300 m. Uśmiechy i radość towarzyszyły wszystkim uczestnikom maratonu.

Na zakończenie każdy mały sportowiec został nagrodzony medalem za swoją siłę, odwagę i sportowego ducha. Gratulujemy wszystkim przedszkolakom i dziękujemy za wspólną, pełną emocji zabawę!


cien

Stokrotki

Niezapominajki