Dnia 27 maja został zorganizowany Piknik Rodzinny „Pod Grzybkiem” Na Salni. To w tym dniu nasz Przedszkolaki wraz ze swoimi Rodzicami świętowali Dzień Mamy i Taty.
Jego celem było zintegrowanie środowiska poprzez promowanie aktywnego spędzania czasu wolnego. Bowiem dzieci z grupy „Niezapominajki” z panią Sylwią i z rodzicami przybyli na miejsce rowerami na podsumowanie projektu edukacyjnego „Rower”. Maluszki przywitały ich biało-czerwonymi chorągiewkami.
Uroczystego otwarcia Pikniku Rodzinnego dokonała Siostra Dyrektor, gorąco powitała przybyłych gości, podziękowała za wszelką pomoc i zaangażowanie w organizację owej imprezy.
Na wstępie Rodzice zostali zaproszeni do obejrzenia i wysłuchania części artystycznej w wykonaniu naszych dzieci.
Rozpoczęły „Stokrotki”, które w „biedronkowych” strojach wyrecytowały wierszyk z dedykacją dla Rodziców, zaśpiewały piosenkę o małej żabce, a także efektownie zatańczyły do utworu „Poleczka” oraz „Nie chcę cię”.
Następnie zaprezentowały swoje umiejętności „Niezapominajki”.
Po występie każda z grup obdarowała swoich Rodziców własnoręcznie wykonanymi prezentami.
Po występach był czas na skonsumowanie pysznej kiełbasy z grilla z kromką chleba, smalcem i ogórkiem, a na deser kawa i ciasto.
Ponadto, dzieci spędzały czas na zabawach sportowych oraz tańcach.
Piknik był okazją do swobodnych rozmów i miłego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, a przede wszystkim odpoczynku.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w organizację tego wspaniałego Pikniku. Wspólnymi siłami udało nam się zdobyć to, co najważniejsze- uśmiech naszych dzieci.