|

Bal karnawałowy

W dniu 11 lutego 2019 roku w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Wszystkie dzieci oraz panie nauczycielki przygotowały się specjalnie na ten dzień i przebrały w różne, kolorowe stroje karnawałowe. Balik rozpoczął się pokazem mody, każde dziecko prezentowało swoje przebranie opowiadało o nim.

Z pośród różnego rodzaju strojów mogliśmy wyróżnić dużo ciekawych postaci z bajek, widoczne były również piękne księżniczki, a także wiele innych ciekawych strojów które dawały wiele satysfakcji dzieciom.

Na naszym balu nie brakowało również czasu na wspólną zabawę przy melodiach dziecięcych piosenek, dzieci mogły swobodnie poruszać się w rytmie znanych melodii. Pośród pokazu mody i tańców był również czas na słodki poczęstunek i chwile odpoczynku, a zaraz po nim dzieci wzięły udział we wcześniej przygotowanych przez nauczycielki konkursach.

Grywalizacja bardzo motywowała dzieci do aktywnego udziału w zadaniach. Z wielu konkursów największym powodzeniem cieszyła się zabawa w “krzesełka” oraz taniec na gazecie.
Dzieci zaznały wiele radości w tym dniu, były radosne i dumne ze swoich kolorowych strojów.

Dzieci zaznały wiele radości w tym dniu, były radosne i dumne ze swoich kolorowych strojów.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.